درباره ما

سخن مدیریت:

از همان دوران هنرستان به فن و هنر عکاسی علاقمند شدم.قدرت نور و خلق بازنمایی دوباره در عکاسی مرا تا انجا پیش برد که تصمیم گرفتم که این رشته را بصورت اکادمیک و حرفه ای دنبال کنم.در سال ۱۳۸۳ وارد دانشکده هنر شدم…خلق دوباره نور و نورپردازی مرا به عکاسی استودیویی کشاند اما فضای آموزشی آکادمیک نیاز های مرا در زمینه نور پردازی ارضا نکرد برای همین برای تجربه بیشتر به دستیاری چندین عکاس حرفه ای در زمینه عکاسی تبلیغاتی و صنعتی ومد پرداختم.و حالا بعد از چند سال کار حرفه ای حرف تازه ای در این زمینه برای گفتن دارم. و حالا با تجهیزات کامل ودانش به روز به همراه خلاقیت،تعهد و فکری نو آماده تبلیغات و عکاسی برای شما هستیم.هم اکنون نیز عضو خانواده انجمن عکاسان تبلیغات و صنعتی ایران می باشم….منتظر تماس شما هستم.
من و همکارانم ادعای بهترین بودن را نمی کنیم یا با به رخ کشیدن تجهیزات عکاسی به سفارش دهندگان ،یا بستن خود به انواع القاب برای کش دادن رزومه خود نیستیم.ما همانی هستیم که در نمونه های ما مشاهده می کنید،نه کمتر و نه بیشتر….در فضایی که همه با خرید دوربین و تجهیزات اولیه خود را عکاس حرفه ای می دانند و نصف عکسهای خود را به کمک نرم افزار فتوشاپ کامل می کنند یا سفارش دهندگانی که دوربین یا لنز بزرگ تر یا مکان جغرافیایی بالاتر را ویژگی برتری یه عکاس می دانند ما تفاوت برتری خود را که همان مهارت و دانش نورپردازی است می دانیم. یک عکاس حرفه ای در زمینه تبلیغات یا صنعتی یا ….کسی است که وقت و عمر خود را با عشق صرف عکاسی کرده و انواع نورپردازی برای انواع محصولات با انواع جنس و بافت را چه در استودیو یا خارج ار آن تجربه کرده است و این تنوع عکاسی در رزومه آن عکاس قابل رویت باشد.خوشبختانه هنوز در فضای عکاسی حرفه ای ایران این اشخاص وجود دارند و من قدردان آنها هستم. کارنیکو بر گرفته از کار نیکو است.

دپارتمان:

پرستو سنماری: کارمند تجسمی

عبدالله رنجبر: عکاس

استودیو کارنیکو با نام قبلی استودیو کنتراست با مدیریت پوریا سنماری درسال ۱۳۸۵ تاسیس گردید وهم اکنون با کادری مجرب ودیدگاهی نو و تجهیزات بروز آماده ارائه خدمات عکاسی حرفه ای،تبلیغات در انواع ژانر تا چاپ به مشتریان می باشیم.
دیپلم گرافیک از هنرستان صدا و سیما- لیسانس عکاسی با گرایش عکاسی تبلیغاتی،صنعتی از دانشگاه هنر تهران.عضو انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران. مدرس واحد عکاسی تبلیغاتی و نورپردازی صنعتی در دانشگاه هنر سمنان.

خدمات ما:

عکاسی پرتره.ورزشی.
عکاسی تبلیغاتی.صنعتی.پوشاک (مد).جواهرات.مواد غذایی.
عکاسی اداری و نمای داخلی.مبلمان و دکوراسیون.کارخانه و خط تولید.سمینارها
عکاسی ۳۶۰ درجه.
تبلیغات از طراحی اوراق اداری تا کاتولوگ و چاپ.

مشتریان ما:

مجله کوک (در زمینه چاپ ژورنال لباس کودک،فصلنامه تخصصی صنعتی پوشاک)
شرکت برسا (طراحی و ساخت دکوراسیون،نمای داخلی و غرفه های نمایشگاهی)
شرکت پوپل مان(طراحی و ساخت دکوراسیون،نمای داخلی)
عکاسی از کارخانجات صنعتی و پوشاک:کارخانه بیومیل(تولید شیرخشک)ارا پوششی ،راک ریس، جامه پوش ارا و…
شرکت آنا (تولید کننده قطعات صنعتی)
عینک و لوازم ایمنی شرکت پرشین سیفتی(تجارت نمای اکسین)
ابزارالات شرکت هیوندای
ابزارالات شرکت آیرون مکس
لوازم خانگی برلونی ،اندی و هاردستون
سینک بیمکث
سنگ های آشپزخانه توتم کوارتز
پوشاک زنانه ریمارتی

پوشاک زنانه LR
مانتو و جواهری مینا دل
مانتو مزون گلزار
جواهری فارس الماس
پیتزای بوف
چراغهای تزیینی شرکت تکساز
هتل باغ چمن در کلاردشت
هدایای تبلیغاتی شرکت زمان آوران
وعکاس چندین شرکت تبلیغاتی معتبر:کانون ایران نوین،آویده گرافیک،رث گرافیک،عصرجدید

بالا pouria.senemari 021 88981280 | 09128347476 | info@karniko.com طراحی سایت: وبسیما
Social Links:
insta
pin
FACEBOOK
TWITTER
LINKEDIN
DEVIAN-ART
Telegram