6-معرفی یک عکاس معروف در زمینه عکاسی تبلیغاتی خلاق

معرفی یک عکاس معروف در زمینه عکاسی تبلیغاتی خلاق:

کریستف گیلبرت

 او در سال ۱۹۶۲ در بروکسل پایتخت بلژیک متولد شد.عکاسی را با دستیاری برای یک عکاس حرفه ای اتومیل در سال ۱۹۸۰ شروع کرد.در حال حاضر او به یکی از بزرگان عکاسی منیپولیشن (دست کاری شده) در زمینه تبلیغات تبدیل شده است .او به همراه گروه حرفه ایش دست به خلق تصاویر بی نظیری از لحاظ بصری وجلوه های تصویری در عکسهای تبلیغاتی میزند که بیننده را به حیرت وا میدارد.

سابقه کاری او نشان دهنده همکاری تبلیغاتی با بزرگان صنایع تولید جهانی است از قبیل : مرسدس بنز، رنو،ایکا،لیوز،ال جی ، پلی استیشن، تویوتا،فولکس واگن و ….

او تاکنون موفق به کسب جوایز بیشماری  بین سالهای ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۷ شده است.جایزه « سی سی بی» یکی از انهاست.

در ادامه به مختصری از نظریات شخصی او در حوزه کاریش اشاره می کنم :

- عکاسی چیز زیادی با تکنیک برای گفتن ندارد.تمام ان چیزی که شما نیاز دارید یک چشم است که بطور واضح با مغز ارتباط دارد، ان هم برای ساختن یک عکس جذاب.ان در مورد انچه که شما می بینید نیست یا حتی در مورد اینکه چگونه می بینید نیست، بلکه در مورد ان است که چگونه شما بخواهید اشیا دیده شوند.

- من تلاش می کنم که ایده هایی بسازم،سپس جستجو می کنم برای بهترین راه که ان ایده را در عکس گسترس دهم.ایده و مفهوم غذای من هستند برای همین من معده کا ملا حساسی دارم.

- با یک ایده ضعیف شما می توانید یک تصویر زیبا خلق کنید و ان اتفاق می افتد. از طرف دیگریک ایده بسیار خوب شرافتمندانه می تواند همیشه فرای ساختار ان محصول پیشروی کند.تمام آنچه که شما باید انجام دهید این است که عکس ان ایده را قبل از شروع عکاسی در ذهنتان ساخته باشید،این

۱-Christophe Gilbert    ۲- Manipulation    ۳-CCB Awards (Creative Club of  Belgium)

کار آسانی است.شما فقط می بایست تکه های ان ایده را سر هم کنی تا ان عکس را ببینی.قدم اول از اینجا شروع می شود.

 ­در ادامه تعدادی از عکسهای او رابرای مشاهده آورده ام:22 051 291 Gilbert-088-peugeot-lignes-4871-

بالا pouria.senemari 021 88981280 | 09128347476 | info@karniko.com طراحی سایت: وبسیما
Social Links:
insta
pin
FACEBOOK
TWITTER
LINKEDIN
DEVIAN-ART
Telegram