3-تجربه شخصی در خلق ایده تا اجرای عکس تبلیغاتی خلاق نوشیدنی سیب

تجربه شخصی در خلق ایده تا اجرای عکست بلیغاتی خلاق نوشیدنی سیب

تجربه شخصی در خلق ایده تا اجرای عکست بلیغاتی خلاق نوشیدنی سیب

 یکی از موضوعات دلخواهم برای عکاسی تبلیغ یک نوع نوشیدنی بود.برای همین تصمیم گرفتم که ماالشعیر یک تولید کننده ایرانی را تبلیغ کنم.در اکثر عکسهای تبلیغاتی از نوشیدنی، بطری را به شیوه ای حرفه ای نورپردازی کرده و یا مایع درون ان در حال ریخته شدن به درون لیوان می باشد که هدف زیبا  نشان دادن فرم ظاهری بطری،احساس رفع تشنگی و… میباشد.اما بندرت می شود طعم ان نوشیدنی ها را از ان فهمید، اما من برای تبلیغ  می خواستم طعم نوشیدنی را نشانه روم که بیننده کاملا به این نکته توجه کند.

 این نوشیدنی در انواع طعم های لیموئی،هلو،سیب ،گلابی و … تولید می شود.پس از ایده پردازی های بسیار به شیوه مستقیم این ایده به ذهنم خطور کرد که فرم ظاهری بطری رابا تکه های میوه طعم دهنده بسازم.اما این فقط یک ایده بود واجرای ان بسیار سخت.

 پس از بررسی های بسیار میوه ها به این نتیجه رسیدم که فقط با سیب می توانم بطور دست ساز ان را برش دهم و فرم بطری را با ان بسازم.پس از خرید سیب های سبز در انواع اندازه ها بالاخره توانستم فرم بطری را با سیب شبیه سازی کنم.در ادامه با همان فضای نور پردازی شده برای سیب ها،خود بطری را عکاسی کرده و لیبل روی بطری رادر نرم افزار فتوشاپ پس از دورگیری بروی سیب ها قرار دادم تا بیشتر تداعی کننده فرم بطری باشد.

 نتیجه برای خودم غیر قابل باور بود.من واقعا توانستم ایده ام را به مرحله اجرا برسانم.و وقتی این  عکس را با سایر عکسهای تبلیغاتی از نوشیدنی ها مقایسه می کنم متوجه تفاوت های بسیار در انتقال پیام می شوم.

پس از بررسی عکسها به همراه دوست گرافیستم ، قرار شد از شعار صد در صد طبیعی برای عکس استفاده کنم  زیرا هدف عمده تولید کننده تاکید بر طبیعی بودن مواد استفاده شونده در تولید محصول می باشد تا اعتماد مصرف کننده را جلب نماید

بالا pouria.senemari 021 88981280 | 09128347476 | info@karniko.com طراحی سایت: وبسیما
Social Links:
insta
pin
FACEBOOK
TWITTER
LINKEDIN
DEVIAN-ART
Telegram